Nemovitost je k dispozici

Drnovice, Zlínský kraj

Prodej rodinného domu 159 m2, pozemek 1037 m2 – Drnovice u Valašských Klobouk

Představte si život ve svém vlastním ráji, který vám přináší tento rodinný dům v úchvatné obci Drnovice u Valašských Klobouk. S užitnou plochou 159 m2 a pozemkem o velikosti 1037 m2 je tento dům vaším klíčem k dokonalému životu v blízkosti nádherné přírody.

Tato nemovitost čeká jen na vaši kreativitu, kterou jí dopřejete během generální rekonstrukce. Umístěná v tichém prostředí obce, s kompletní infrastrukturou včetně vodovodu, elektřiny, zemního plynu a veřejné kanalizace.

Obec Drnovice je nejen krásná, ale také plná překvapení a možností. Od školy a školky až po obchody a kulturní aktivity, tady najdete vše, co potřebujete pro svůj dokonalý život. A když se budete chtít trochu odreagovat, okolní příroda vám nabízí nekonečné možnosti pro relaxaci a zábavu.

A to není vše! S plánovanou stavbou Vodního díla Vlachovice se obec Drnovice stává ještě atraktivnějším místem k bydlení a investicím.

Pojďte se mnou objevit potenciál tohoto domu a přeměňte ho ve vaše vysněné útočiště. Kontaktujte mě ještě dnes a dovolte mi ukázat vám budoucnost, kterou tady můžete mít.

Dovolte mi být vaším průvodcem na cestě k vašemu vlastnímu ráji.

David Kašný – Váš férový makléř

Nemovitost k prodeji

Na dotaz

Domy
, Rodinný
Energ. náročnost: G - Mimořádně nehospodárná
Stav budovy: Špatný
Typ budovy: Smíšená
Užitná plocha: 159 m²
Dispozice: Rodinný

Sklep: Ano

Cena za m²: 0 Kč / m²
Plocha pozemku: 1037 m²
Typ silnice: Asfaltová
Elektřina: 230V, 400V
Voda: Dálkový vodovod, Studna
Kanalizace: Veřejná kanalizace

Jakub Dujíček

Váš realitní makléř pro Zlín a okolí

Fotografie nemovitosti

Jakub Dujíček

Váš realitní makléř pro Zlín a okolí