Prosím počkejte, načítám ..

 


O Jakubovi

https://www.jakubdujicek.cz/wp-content/uploads/2020/07/Jakub-dujíček.jpg

V dnešní době prodáte prakticky cokoliv. Jde o to jakým způsobem a za kolik. Platí to hlavně o nemovitostech. Svůj byt anebo např. garáž můžete prodat na škále, od ‚Špatně‘ do ‚Výborně‘. Do spodní části této škály se vejde asi opravdu každý. Dobře prodat nemovitost umí hodně šikovný majitel napřímo (Tedy si sám najde kupce) nebo velká část realitních makléřů (mým odhadem 65 %). Skvěle prodat dokáže minimum majitelů a sotva pětina makléřů.

Osobně se s čistým svědomím hlasím k oněm až 20 % nejlepších realitních makléřů, kteří vaši nemovitost prodají za nejlepších možných podmínek, rychle a bez rizika. A proč tomu tak je? Nesnažím se vše umět, všemu rozumět a vše vědět. A už vůbec se nesnažím předstírat, že vše umím, vím a dokážu. Nemám právní vzdělání, nejsem finanční expert, ani zedník, malíř nebo stěhovák. Jsem obchodník! A za svou 12letou praxi jsem si vybudoval kolem sebe profesionální tým, který je vždy připraven vyřešit jakoukoliv záležitost spojenou s prodejem vaší nemovitosti. Můj tým je tvořený speciality na svůj obor.

Úzce spolupracuji s právníkem, finančním poradcem, marketingovým specialistou, aranžérem, účetní specialistkou i profesionálním fotografem. V našem týmu nechybí daňový poradce, ale také ověření a spolehlivý řemeslníci, stěhováci a spousta dalších klíčových lidí, kteří tvoří celek perfektně fungujícího soukolí, které pracuje pro vaši spokojenost. Celý tým řídí naše asistentka a koordinátorka. Žádný problém pro nás není neřešitelný.

Prodej nemovitosti je velmi individuální proces, kdy se vždy snažím konkrétnímu klientovi navrhnout řešení pro jeho aktuální situaci. V průběhu prodeje jsem hlavním koordinátorem celé zakázky, od prvotní konzultace až po předání klíčů novému majiteli. Máte tak jeden kontakt a přebírám na sebe veškerou odpovědnost za prodej. Dostáváte ode mě ucelené informace o průběhu prodeje, eliminuji vaše povinnosti a tím zrychlujeme celý proces prodeje vaší nemovitosti.

Nejdůležitější jste pro mě jste vy, vaše potřeby a bezpečnost celého obchodu. Spousta klientů naše služby hodnotí SKVĚLE, a proto můžu říci, že prodáváme SKVĚLE. Podívejte se na naše reference.

A kolik naše služby stojí? Výše provize se stanovuje vždy individuálně. V průměru jde o 5 % z prodejní ceny nemovitosti – to také zaručuje, že se snažím prodat vždy za co nejvyšší cenu. Průměrně prodávám nemovitosti za cenu o 8 % vyšší, než je tržní hodnota nemovitosti, což znamená, že vám přinesu průměrně o 3 % vyšší zisk z prodeje a bez starostí. Vyzkoušejte to! Nic neriskujete.


Náš tým

Asistentka

Ing. Zuzana Guffova

Fotograf a kameraman nemovitosti

Tomáš Javůrek

Homestaging

Robert Mikel

VÍCE NEŽ PODNIKÁNÍ

Za jakými hodnotami
si stojíme?

Pro nás jsou nemovitosti více než podnikání, je to koníček, kterému se kancelář věnuje naplno.
Profitabilita
Dbám na to aby všechny strany profitovali. To je jediný udržitelný model.
Vztahy
Lidé a jejich vztahy jsou pro mě důležité.
Etika
Budu Vás vzorně reprezentovat, vždy dodržovat smluvené podmínky a naslouchat vašim požadavkům.
Zlepšování
Realitní trhy se vyvíjejí závratnou rychlostí a proto se stále něco nového učím. Neustále zlepšování je správná cesta.
Jednoduchost
Zaměřuji se na jednoduchost, jasnou zodpovědnost a rychlost realizace prostřednictvím sdílení a opakovaného využití informací a zkušeností.
Komunikace
Se svými klienty jednám vždy s důvěrou, úctou a respektem a buduji vztahy založené na otevřené komunikaci, oddanosti a loajalitě.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Reference:

S prací pana Dujíčka jsme byli velmi spokojeni

Smluvené termíny schůzek vždy dodržel, poskytoval nám potřebné informace o prodeji a aktivně zodpovídal (ústně i písemně) všechny naše dotazy. Pracoval rychle, spolehlivě a na profesionální úrovni. Jako realitního makléře jej můžeme určite doporučit.
PhDr. Eva Jurášková Ph.D. MBA

Skvěla spolupráce

Vážený pane Dujíčku, chtěla bych Vám co nejsrdečněji poděkovat za spolupráci při prodeji bytu Padělky II/3897. Ocenila jsem především Vaše profesionální jednání a vystupování včetně poradenství.

Velký dík Vám patří také za všechny další služby, které jste zajistil (vymalování bytu, dovybavení a focení, vnější reklama, převod energií, aj.). Ocenila jsem velmi také vaši časovou flexibilitu. Vážím si spolupráce s Vámi a ráda Vaše služby doporučím ostatním.
Mgr. Věra Kozáková, Ph.D.

Děkují za rychle jednání a profesionální přístup

S Vašimi službami jsem byla 100% spokojená. Dohoda byla vždy splněna. Doporučuji p. Dujíčka ostatním klientům.
Ing. Eliška Holíková

Pan Dujíček odváděl své služby na vysoké úrovni.

Vždy dodržoval termíny schůzek a ochotně všechno vyřešil k mé spokojenosti. Velmi pěkně připravil byt na fotografování a prohlídky zájemců i bez mé účasti , protože jsem na invalidním vozíku. Do prodávaného bytu, který je ve 3 podlaží bez výtahu se nijak nedostanu, tak jsem musel veškeré zařizování nechat s důvěrou na panu Dujíčkovi, který mě vždy přišel osobně informovat jak prodej probíhá. Spokojen jsem i cenou za jakou byt prodal. Děkuji panu Dujíčkovi za Jeho osobní přístup k prodeji bytu i mé osobě.“
Ing. Vlastimil Stejskal

Opravdu skvělý osobní a profesionální přístup

Dobrý den Jakube, děkuji Vám za pomoc při vyřízení potřebných záležitostí spojených s agendou u převodu vlastnického práva na již mou nemovitost. Velice si vážím Vašeho osobního, přátelského a naprosto profesionálního přístupu. Cením si Vašeho nasazení a rychlosti, která mě mile překvapila. Vše proběhlo v naprostém pořádku a to s mou minimální součinností. Jsem rád za referenci, kterou jsem na Vás dostal a rád ji poskytnu dalším zájemcům o spolupráci s Vámi. Zároveň se na Vás s radostí opět obrátím, při řešení jakýchkoliv záležitostí spojených s nemovitostmi. Přeji Vám mnoho spokojených klientů a úspěchů ve Vaší práci.
Robert Mikel
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Buďme v kontaktu

Navštivte naší kancelář nebo nám jednoduše napište kdykoliv budete mít nějaký problém anebo požadavek.
Adresa
tř. Tomáše Bati 3067, Zlín, 760 01
Zavolejte mi
+420 601 601 802
Napište mi
jakub.dujicek @re-max.cz
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Chcete vědět víc o světě nemovitosti?

Stačí si přečíst novinky na mém blogu anebo mi poslat zprávu s dotazem.
FAKTURAČNÍ ÚDAJESídlo
Na této adrese jsem Vám k dispozici po telefonické anebo e-mailové domluvě. Primárně je určena pro fakturační účely a provádění kontrol.
Jakub Dujíček
Dr. Stojana 592, 765 02, Otrokovice
IČO: 74343823
MÁ KANCELÁŘKde mě najdete?
https://www.jakubdujicek.cz/wp-content/uploads/2020/07/amcharts.pixelMap-1.png
ZŮSTAŇME V KONTAKTUJsem na sociálních sítích
Získejte přehled o trhu nemovitostí a jeho trendech.
FAKTURAČNÍ ÚDAJESídlo
Na této adrese jsem Vám k dispozici po telefonické anebo e-mailové domluvě. Primárně je určena pro fakturační účely a provádění kontrol.
Jakub Dujíček
Dr. Stojana 592, 765 02, Otrokovice
IČO: 74343823
MÁ KANCELÁŘKde mě najdete?
https://www.jakubdujicek.cz/wp-content/uploads/2020/07/amcharts.pixelMap-1.png
ZŮSTAŇME V KONTAKTUJsem na sociálních sítích
Získejte přehled o trhu nemovitostí a jeho trendech.

DSGN by Gityca © Jakub Dujíček. Všechna práva vyhrazena.

DSGN by Gityca © Jakub Dujíček. Všechna práva vyhrazena.